O firmie

Firma Express Office Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oraz zaopatrywaniu biur i firm we wszelkiego rodzaju artykuły niezbędne do codziennego funkcjonowania.

Express Office Sp. z o.o. w swojej wieloletniej działalności zdobyła bogate doświadczenie w realizacji zamówień na rzecz przedsiębiorstw działających w różnorodnych branżach. Dzięki systemowi sprzedaży internetowej chętnie i skutecznie zaopatrujemy firmy rozmieszczone na terenie całej Polski. Dziesiątki tysięcy zrealizowanych zamówień sytuują nas w gronie najbardziej sprawdzonych i wiarygodnych dostawców realizujących dostawy do biur.

Zatrudniamy doświadczonych przedstawicieli handlowych, którzy zawsze służą profesjonalną radą i pomocą tak, aby jak najlepiej poznać i zaspokoić potrzeby każdego Klienta.

Przedstawiciele handlowi Express Office , chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz umówią się na spotkanie w celu analizy Państwa potrzeb.

Dysponujemy własnym transportem, wszystkie dostawy na terenie Warszawy i okolic realizujemy bezpłatnie, najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Dostawy na terenie kraju realizujemy w ciągu 48 godzin korzystając z usług specjalistycznych firm kurierskich.

Staramy się zaspokoić specyficzne niekiedy wymagania, chętnie pokonujemy ewentualne trudności aby spełnić Państwa oczekiwania. 


Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne rabaty, liczne programy promocyjne oraz umowy o stałej współpracy